GRAFIK

W niniejszym Regulaminie znajdziesz informacje na temat tego, w jaki sposób świadczymy usługi drogą elektroniczną.
Przed rozpoczęciem zajęć zapoznaj się z obowiązującym Regulaminem Studia Jasna Aura. Uczestnicząc w naszych zajęciach, zobowiązujesz się do przestrzegania zasad w nim zawartych.
Z informacją o przetwarzaniu danych osobowych możesz zapoznać się w naszej Polityce Prywatności.

Do zobaczenia na macie!

INFORMACJE

Jak zapisać się na zajęcia?

1. Wybierz interesujące Cię zajęcia. Jeśli korzystasz z aplikacji Fitssey po raz pierwszy, system poprosi Cię o założenie konta. Kliknij zaloguj się przy wybranych zajęciach w grafiku, zostaniesz przekierowany do strony logowania, na dole pod przyciskiem dalej wybierz Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo. Następnie podaj dane osobowe oraz adres e-mail.
2. W aplikacji wybierz rodzaj karnetu, który Cię interesuje. W tym samym miejscu będzie można w łatwy sposób uiścić opłatę.
3. Aby zapisać się na zajęcia przejdź do grafiku i wybierz zapisz się na wybrane zajęcia i wybrany dzień.

Jak długo ważny jest karnet?

Karnet na zajęcia w Jasnej Aurze jest ważny 4 tygodnie od pierwszych wykorzystanych zajęć, nie od dnia dokonania zakupu.

Co w przypadku odwołania zajęć?

Jeśli zajęcia byłyby odwołane ze względu na zbyt małą liczbę chętnych, niewykorzystane wejście wraca na Twoje konto. Istnieje możliwość odwołania rezerwacji zajęć min. 12h przed rozpoczęciem zajęć. Zajęcia, których nie odwołasz z wyprzedzeniem 12h będą uznawane za wykorzystane.

Scroll to Top